İmzali dagitim

Posted by admin
Category:

Teslim edilecek kimse bulunmaması durumunda adrese bir ziyaret notu bırakılır. İkinci adresi ya da telefon numarası sahip olunansa talimat bmafsalaksizin ikinci kez ve üçüncü kez ziyaret edilir. Alıcının GSM numarası, e-posta adresi yönümıza verilmişse alıcıya, Gönderi ile alakalı not / teslim durumuni sahibi olan aydınlatıcı bir mesaj Gönderilerek evrak ile alakalı bilinçlendirilir. Gönderinin sahadaki durumune ait tüm bilgi ve rapor edera, şirketimizden alacağınız şifreyle, internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alıcıya teslim edilecek imzalı dağıtımlarda ürüne özel anlaşılan kapsamlarda teslimatın sınırları belirlenir;

Adrese Teslimat: Alıcının kendine, ulaşılamaması durumunda adreste tespit edilen rastgele bir şahsa ya da vazifeliye, isim, imza ve telefon verileri alınarak elden teslimat uygulanmaktadır.
Özel Teslimat: Alıcının kendine, 18 yaşından büyük birinci dereceden yakınına, adresin iş yeri olması durumunda sekreteri ya da amirine isim, imza ve telefon verileri alınarak teslim edilir.
Kişiye Teslimat: Alıcının yalnızca kendine isim, imza ve telefon verileri alınarak teslim edilir.

Acil Kodlu Hızlı Teslimatlar

Bir paketi, değişik bir adrese en süratli ve acil biçimde ulaştnehir istiyorsanız, en yakın kurye hizmetimizden yararlanarak işlerinizin aksamasını önleyebilirsiniz. Size en yakın koordinatdaki kurye yönünıza yönlendirilir, ürününüz teslim alınır, en süratli ve itimatilir bir biçimde dilediğiniz adrese teslim edilir. Genellikle trafiği ile ün yapmış İstanbul gibi metropoller amacıyla işinizin aksamadan sürmesine imkân karşılamaktadır.

Nakiyecilik Hizmetinde Yeni Seçenek

Sadece mamüllerin acil olarak taşıması değil, bunun yanı sıra restmiktar gibi işletmelere de yiyecek ve başka malzemelerin taşınması hususu ile ilgili da hizmet vermekteyiz. Araca ve kullanacak şoför maliyeti olmaksızın en yakın kurye ile besinlerin taşınması ve teslimatını sağlıyoruz.

Sonuç olarak vasıta, vasıta bakımı, vasıta yakıtı, vasıta sigortası, personel maaşı, sigortası ve yemek masrafları gibi çoğu maliyetten de kurtularak tasarruf etmiş olursunuz. Tarafımızca oluşturulan bütün nakliyecilik prosedürleri, kurallara ideal ve emniyet önlemleri ile eş güdümlü gerçekleştirilmektedir. Bu gayela, taşınacak Gönderileriniz bizimle itimat ortamında yolculuk etmektedir.

en yakın motorlu kurye
en yakın motorlu kurye

Kurye Kiralama

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel hizmet zihniyetimızdan hiçbir taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetleri kapsamında, değişik Arge çalışmalarıyla şahsımizi geliştirmeye devam etmekteuz. Motosikletli kurye ya da arabalı kuryelerle eş güdümlü  yayan şeklinde de sunduğumuz destek altında, hizmet siyasetmızdan en küçük bir taviz vermeden sizlere güler yüzlü bir personel dahilinde destek sunmaya devam etmekteuz.

Misyon

Müşteri memnuniyeti merkezli olan hizmetlerimiz dahilinde, sizlere en iyisini vermek amacıyla bütün gayretimizle çalışmalarımıza devam etmekteuz. Sektörü en ideal biçimde analiz etmiş olarak müşterilerin beklentileri kapsamında Arge çalışmalarını da sürdürüyor, daha iyi nasıl bir hizmet sunabiliriz şahsımizi her geride bıraktığımız gün bu bağlamda geliştiriyoruz. Uygun fiyat siyasetsı, süratli, itimat edilir ve nitelikli bir hizmet çatısı altında tecrübeli kadromuz ile devamlı temel alınan zihniyetimız altında sizlere en iyi desteği dayanıklıaktayız.

Her vakit itimat edilir bir hizmet sunmayı gayelayan kurye hizmetlerimiz dahilinde, güler yüzlü bir çalışmayı sunmaktan gurur dikazz. Bugüne dek elde edilmiş kuvvetli referanslar ile aynı niteliği ve hizmeti devam ettirmek sureti ile her geride bıraktığımız gün ailemizi daha çok genişletmeye devam etmekteuz.

Vizyon

Beklentilerin üstüne çıkarak kurye hizmetleri dahilinde bütün değişik çalışmalar amacıyla en iyi desteği gerçekleştirmeyi gaye edinmiş haldeyız. Birbirisinden değişik Gönderi hizmetleri adına yaratıcı çalışmaları dşayetlendirerek, sektörde lider şirketler mevkisine ulaşmak en mühim gayetir. Her geride bıraktığımız gün daha çok büyüyen ve imkânlarını daha çok ilerleten firmamız kapsamında, nitelikmizden taviz vermeden en iyi desteği sunmayı sürdürüyoruz.

İstanbul İçi En Yakın Kuryesi

Kuruluşumuzdan itibaren hizmet siyasetsı zihniyeti ortamında ideal fiyat, müşteri memnuniyeti ve sektörü defalarca kez izleyerek değişik Arge çalışmalarını yapmak vardır. Sizlere itimat ortamında, söz sunduğumuz vakit kapsamında Gönderileri adrese ulaştnehir amacıyla daha iyi neler yapılabiliriz şunları defalarca kez gündemde tutuyoruz.

»  Arnavutköy Kurye

»  Ataşehir Kurye

»  Avcılar Kurye

»  Bağcılar Kurye

»  Bahçelievler Kurye

»  Bakırköy Kurye

»  Şile Kurye

»  Silivri Kurye

»  Şişli Kurye

Call Now Button