Arabalı Kurye hizmetimiz

Posted by admin
Category:

Arabalı Kurye hizmetimiz

Arabalı Kurye hizmetimiz ile araçlı kargolarnızı İstanbul ilçeleri ve etraf illere aynı gün teslim edilmektedir. Arabalı Kurye hizmetimiz müşterilerimizden gelen yoğun talep üstüne oluşturmuş bulunduğumuz özel bir bir ekiptir ve 7 gün 24 saat nettisiz olarak hizmet vermektedir. İstanbul içi 39 ilçesine gece ve gündüz süratli teslimat servislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz amacıyla 20 senelik kuryelik deneylerimiz ve adres verilerimizle tam saatinde problemsizca ulaştırılmaktadır. Moto kurye ile taşınamayacak teslimatlarınızı amacıyla eksper ekibimiz yönünden özen ile paketlenerek alınır, itimatilir bir biçimde teslimat noktasına ulaştırılır.

Ortalama teslimat vakitmiz ( 3 – 4 ) saat aralığındadır. En yakın Araclı Kurye personelimiz Operasyon merkezimize düşen iş emrinin sonrasında varbulunduğunuz noktaya gelir ve gitmesinizi dilediğiniz motosiklet ile tasınamayacak olan koli ve paketlerinizi özen ile kendisi aracına yükler ve gitmesini dilediğiniz koordinata tekrar kendisi yönünden itimatilir bir biçimde teslimatını isim imza karşılığında yapar.

Ardından teslimatınızı yapan ytesir sahibi kişi personelimiz en yakın operasyon merkezini yani enyakın kuryeyi arayarak isim verisini sunar, akabinde operasyon personelimiz yönünıza teslimat ile olan bulguyu lüzum telefon ile lüzum e-posta olarak size bildirir. Arabalı Kurye Hizmetimizlerimiz amacıyla lüzumlu verileri alabilmek dilediğinizde bizi aramanız yeterli.

Call Now Button